Bingöl Nakliyat Kaliteli Sigortalı Taşımacılık Taklit Değil Takdir Ediliyoruz,  
Bingöl Paketleme Ve Ambalajlama

Bingöl Paketleme Ve Ambalajlama

BİNGÖL PAKETLEME VE AMBALAJLAMA

 

Taşımacılık işinin en önemli aşamalarından bir tanesi de paketleme ve ambalaj işidir. Doğru şekilde gerçekleştirilmeyen paketleme ve ambalaj ile eşyalar zarar görebilirken, istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Bu nedenle nakliye hizmeti sunan firmaların da bu konuda bilgi sahibi olması ve işini iyi yapıyor olması gerekmektedir. Tabi bir diğer unsur da kullanılan malzemelerin kaliteli olmasıdır. Bingöl paketleme ve ambalajlama konu hakkında hassasiyet gösterirken, mobilyalardan beyaz eşyalara, kırılacak olan eşyalardan teknolojik eşyalara kadar çeşitlilik gösteren ürünlere de dikkat edip, hasar görmeleri engellenmektedir.

Şirketimizde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalarınız sıhhi tesisatçımız tarafından sökülür ve özenle paketlenir. Tabi bu ürünler son derece hassas olduğu için hasar görmeye ya da kırılmaya karşı ambalaj battaniyesi denen keçe kumaşlara da sarılır.

Bingöl paketleme ve ambalajlama ile kıyafetleriniz özel karton kutulara alınır ve yine özel eşyalarınız da en üst kalitedeki ambalaj yöntemleri ile sarılarak taşınma işlemi gerçekleştirilir. Son derece özen ve dikkat gerektiren bu konu ile mal canın yongasıdır mantığı içinde zarar gelmeksizin hareket edilir. Çünkü yapılan işin önemine göre hareket edip, müşterilerimizin güvenli şekilde teslim ettiği eşyaları aynı şekilde teslim etmekle mükellefiz. Bingöl paketleme ve ambalajlama firmamız karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar, özel kutu ve koli bantları ile evinize gelerek talebe ve beklentiye uygun şekilde paketleme işlemini gerçekleştirir.

Bir diğer önemli eşyalar da mobilyalardır. Yine son derece dikkat ve hassasiyet isterken Bingöl paketleme ve ambalajlama firmamız işinde uzman ekibi ile demonte işlemini gerçekleştirir ve parçalarına ayırdığı mobilyalarınızı paket malzemeleri ile ambalajlarına sarar. Böylece tüm eşyalarınız zarar görmeden taşınır ve size de konforunu sürmek kalır. Paket ve ambalajlama işleri için ekstra bir ücret istenmeyeceği gibi fiyatlandırma her türlü kaliteli hizmet adına işin başında teklif olarak sunulacaktır. İş fiyat teklifi sunulurken, eşyanın miktarı, kullanılacak ambalaj ve nitelikleri, gidilecek yerin uzaklığı, kurulacak mobilyaların niteliği başta olmak üzere pek çok etken yer alacaktır.

Diğer Hizmetler

bu kadar neden varken siz hala neyi bekliyorsunuz ? Bizi Hemen Ariya Bilirsiniz